Bize Ulaşın :+90 212 280 0311 - Mail: info@dogaarinma.com

SUNULAN OLANAKLAR

ABHYANGA : Himalayalarda yetişen 20 çeşit şifalı bitki özü eklenmiş yağla, çift teknisyen tarafından senkronize olarak yapılan rahatlatıcı ve gevşetici tüm vücut masajı. Streslere karşı direnç sağlar. [ Süre : 35-45 - 55 dk.]

VISHESH : Daha fazla basınç uygulanarak çift teknisyen tarafından şifalı bitki özleri eklenmiş yağlarla tüm vücuda yapılan derin masaj. Kas ağrısı ve spazmlarına özellikle yararlıdır.
[ Süre : 35 dk. ]

PIZZI-CHILI [ Kral Masaj ] : Akan ılık yağlarla, çift teknisyen tarafından yapılan son derece dinlendirici ve gevşetici bir masaj. Eski Hindistan' da Krallara uygulanan çok hoş bir masaj türüdür. [ Süre : 1 Saat 15 dk. ]

GARSHAN : Ham ipekten eldivenlerle yapılan kuru masaj. Cilt altı yağ dokusunda, dolaşımı canlandırır ve selülite karşı yararlıdır. [ Süre : 20 dk. ]

UDVARTANA : Şifalı bitki özleri içeren özel sıvı bir hamurla yapılan cilt güzelliğine ve toksin atmaya yardımcı masaj. Hafif peeling etkisi yapar.
[ Süre : 45 dk. ]

SHIRODHARA : Alına ve başa uygulanan ılık yağ akımı, sinir sistemi, üzerinde rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yapar. Gerginliğe, başağrısı ve uykusuzluğa yararlıdır.
[ Süre : 20 dk. ]

SVEDANA : Bitki buharıyla bedene uygulanan ısı tedavisi. Terlemeyle beden toksin atarken, baş dışarıda kaldığından sinir sistemi olumsuz etkilenmez.
[ Süre : 20 dk. ]

NASYA : Burun ve sinüslerin toksin ve mukustan temizlenmesi. Sadece nefes yollarını açmakla kalmaz, sinir sistemini de olumlu etkiler.
[ Süre : 1 saat 20 dk. ]

PANCHA KARMA TADI : Yukarıdaki yöntemlerin barsak temizleme işlemleri uygulamadan kombine edilmesi. Abhyanga, Svedana, Shirodhara veya Pizzi - Chili gibi.

KALARI MARMA UZHICHILI : Çok rahatlatıcı ve canlandırıcı, baskılı bir masajdır. Yaşam enerjisi olan prana’yı vücutta bilinçle maddenin geçiş noktaları olan Marma noktalarından akıtarak tüm vücudun zinde, canlı ve güçlü olmasını sağlar.
[ Süre : En az 1 saat 10 dakika ]

TAKRADHARA : Özel hazırlanmış bir ayranla alına ve başa akım uygulanırken vücuda da ılık yağla masaj yapılması yöntemidir. Baş ağrılarına, uykusuzluğa, kalp hastalıklarına, hazımsızlığa ve cilt döküntülerine çok faydalıdır.
[ Süre : 30 dk. ]

PATRA POTALI : İçinde bitki özleri içeren özel sıcak keseler yardımıyla ağrılı bölgelere uygulanan özel bir tekniktir. Eklem, kas ağrıları ve spazmlara çok yararlıdır. En az üç uygulama önerilir.
[ Süre : 20-25 dk. ]

KATHI BASTI : Bel bölgesine uygulanan özel bir yağ banyosudur. Bel rahatsızlıklarında ve belden kaynaklanan sorunlarda çok faydalıdır.
[ Süre : 30 dk. ]

HIRID BASTI : Kalp bölgesine uygulanan özel hazırlanmış bir yağ banyosudur. Kalp problemlerinde ve duygusal sorunlarda yararlıdır.
[ Süre : 30 dk. ]